Ziyaretçi Defteri


Şener Şen ve sitemiz hakkında görüşlerinizi yazmanızı bekliyoruz.


 isim *
 Email
 Website
 Mesaj *
* Zorunlu

Antispam önlemleri
Lütfen mesajý göndermeden önce rakam ve numara kombinasyonunu gerekli alana giriniz.
1 + 4=

(487)
(457) Rukiye
Thu, 21 December 2017 13:22:57 +0000
email

Şener bey oncelikle okulumuzda "kendi yazarini seç" kapsaminda bir proje var ve bu proje dahilinde biz sizi sinifimiza yazar olarak seçtik. Bilirim ki yazar degilsinizdir. Biz sizin ne emeklerle ne zorluklarla ne mücadelelerle bu günlere geldiğinizi okulumuzda sunmak istediğimiz için sizi seçtik. Sizi o sahnede layikiyla sunar miyim bilmiyorum. Benim sizden ricam sadece biz sizi orada anlatirken sizinde kendinizi bizim anlatımımızdan dinleminizi isterim. Bu yüzden sizi okulumuza davet etmek isterim. Olurda mesajımı görürseniz ve davetimize icabet edersiniz beni ve okulumdaki tüm ogretmenlerimi, arkadaslarimi cok mutlu etmiş olursunuz. Inşallah sizin gibi büyük bir usta ile tanışma fırsatimız olur. Tüm saygi ve sevgilerim ile... ☺

(456) Jim
Fri, 15 December 2017 18:15:51 +0000
url  email

Merhaba
Ben Turk asilli
Kanada vatandasiyim.Guney Amerika'da Ingilizce ogretmeniyim.Online olarak Ingilizce ,Fransizca ve Portekizce ogretmekteyim.
Sener Sen Turk Sinemasinda yeri cok zor doldurulacak birisidir.Ozellikle Zugurt Aga filminde insanin ne oldum degil ne olacagim demesi gerektigi mesajini cok iyi vermistir.
Sener Abi Brezilya 'ya tatile bekliyoruz.Esim Brezilya'li kizim burda dogdu.Sizi agirlamaktan buyuk mutluluk duyariz.
Skype:Jimkey19 Kutlu
Whatsapp +55 11 94378 3323

(455) Onur Cetiz
Thu, 7 December 2017 18:43:44 +0000
email

Merhabalar ;
Biz Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü son sınıf öğrencileri Nurettin ALBAYRAK ve Onur ÇETİZ. Yapmış olduğumuz proje kapsamında kurduğumuz ThreeFingers Production (TFP TV) olarak halkı bilgilendirici ve eğlendirici ayriyetten sanat, spor, siyaset, kültür, sağlık vb. camialarında ün yapmış, kendi markalarını yaratmış kişilerle yapmış olduğumuz röportajlarla halk ile röportaj yaptığımız kişiler arasında bir köprü görevi kurup samimi ve objektif bir şekilde yapmış olduğumuz röportajları sosyal medya aracıyla TFP TV perspektifi ile kamuoyuna sunmak bizim en büyük gayemizdir.
Günümüz medyasında ki spesifik röportajlardan uzak, kendi kurduğumuz sistemle spekülasyon yapmadan gazetecilik etik anlayışı içerisinde doğruluk çerçevesinde yapmış olduğumuz röportaj ve haberlerle milletimizi buluşturmak için çalışıyoruz.

Şener Bey Üniversitede ki projemiz kapsamında sizle röportaj yapmak istiyoruz.
0532 164 25 75 numaramız
Sevgiler,saygilar.

(454) Ercan
Sat, 2 December 2017 13:53:46 +0000
email

Merhabalar Şener amca. Ben Batman'dan sizi çok seven hayraniniz Ercan. Beden eğt spor öğretmeniyim 32 yasindayim. Ve sizi çok görmek istiyorum. Eğer mümkünse açınızdan bu yıl tatil döneminde sizin için gelip 1 saniye bile olsa sizi görmeyi çok istiyorum. Lütfen tel no bu 0531 873 72 72

(453) Necati Özdağ
Fri, 1 December 2017 20:55:10 +0000
email

Selam Şener abi. Sizi çocukluğumdan beri izlerim en büyğk hayranlarınızdan ve takipçilerinizdenim. Abi ben üsküdar üniversitesi Radyo Televizyon ve sinema öğrencisiyim. Okulumuzda bir konferans vermeyi düşünür müsünüz. Bir çok kişi bu alanda çalışmak istiyor. Sizden ricam hem benim için hem sizi seven gençler için gelir misiniz okulumuza. Çok teşekkürler saygılar efendim.

(452) Tuncer
Fri, 24 November 2017 23:45:17 +0000
email

Merhabalar. Açıkçası burada yazdıklarımı kimin okuduğunu bilmiyorum. Ama ben büyük bir Şener ŞEN hayranıyım. Şu hayatta istediğim şeylerden biride büyük ustayla az bir sürede olsa yan yana olmak bi merhaba demek bile benim için çok önemli çünkü böyle büyük bi ustanın yanında olabilmek herkese nasip olmayabiliyor. Tekrar sevgilerimi saygılarımı sunuyorum, ellerinden öğüyorum. Erzincan'lı ..

(451) Sercan BAŞDELİ
Fri, 24 November 2017 07:02:54 +0000
email

Büyük üstad . ŞU boş ve ölümlü Dünya da ölmeden sizi görmek istiyorum. Size sarılmak istiyorum. LÜTFEN .

(450) OSMAN CİRİT
Thu, 23 November 2017 13:35:24 +0000
email

Sn.Şener Şen,sizlere sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarak ellerinizden öperim.Çocukluğumdan beri izlediğim filmleriniz,bu filmlerdeki tiplemeleriniz,büyük aktörlüğünüz,kısacası üstün sinema sanatçılığınız ve o karizmatik duruşunuz herkes gibi beni de ziyadesinden çok daha fazla hayran bırakmıştır.Çocukken filmlerinizi izlerken huzur bulurduk,neşe bulurduk,kötü anlar birden hafızamızdan silinir,moral bulurduk.Mesela Şekerpare filmini üst üste 50 defa izlesem bıkmam sanırım.Bu kadar sevdiğim ve saygı duyduğum bir sanatçı olmanızın yanı sıra,vazgeçilmez davamız,hatta ideolojimiz,tuttuğumuz canımız ANKARAGÜCÜMÜZE vermiş olduğunuz destek,duyarlılık biz ANKARAGÜCÜ taraftarlarını ziyadesiyle memnun etmiştir.Biz ANKARAGÜÇLÜLER Ankara'da herhangi bir İstanbul takımını tutan kimseyle sohbet ettiğimizde klasik olarak şunları söyleriz ona:Valencia'da yaşayan Real Madrid'i mi tutar?Yoksa Hamburg'ta yaşayan Bayern Münih'i mi turar?Yada Marsilya'da yaşayan Lyon'u mu tutuyor da sen Ankara'da yaşayıp G.saray,F.bahçe yahut Beşiktaş'ı tutarsın diye. Maalesef ki 1910 yılında kurulmuş,Atatürk'ün ifade ettiği gibi sizler Milli Mücadele için müfrezeler kurdunuz dediği bir kulübün gönül verenleriyiz.Zamanın İmalat-ı Harbiye isimli Anaragücü'nün başında da bugünkü MKE ordan gelir efendim.Değerli vaktinizi çok almadan sizden bir istirhamım olacak:Katılmış olduğunuz bir TV programında olur da yeri gelirse bizim durumumuzdan kısa da olsa bahsederseniz size minnettar kalırız.Değerli vaktinizi ayırıp,bunları okuduğunuz için teşekkür eder,ellerinizden öperim.Saygılarımla.OSMAN CİRİT.

(449) imren
Mon, 20 November 2017 18:58:28 +0000
email

merhabalar,
Şener Şen’le görüşme şansımız olabilir mi?

(448) zehra türeli
Thu, 9 November 2017 12:46:14 +0000
email

Sevgili Şener ŞEN ben size eşim adına yazıyorum.o sizin çok büyük hayranınız ve bu hayatta tek istediği şey sizinle tanışmak 5 dk bile olsa sizi görmek ben eşimi o kadar çok seviyorumki onun bu isteğine tepkisiz kalamadım ve size yazmak istedim lütfen sizde 5 dk zaman ayırabilirseniz çok mutlu edeceksiniz çok teşekkür ederim


0 defa okundu.