Şener Şen Yeteneğe Destek

25 Nisan 2012 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

“Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek”  projesi TTNET tarafından Türkiye’de yaratıcı ekonominin tanıtılması ve bu yeni ekonominin sahibi genç yeteneklerin desteklenmesi amacı ile gerçekleştirilen bir sosyal sorumluluk projesidir.

 

366 defa okundu.

TTNET Çalı Reklamı

02 Aralık 2011 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

Şener Şen’le Olgun Şimşek ve Binnur Kaya’nın başrolleri paylaştığı yeni Mümkünlü reklamında, Mümkünlü sokaklarında dolaşan eden bir saksı görülüyor. Saksı, yerinde durmayan, sürekli hareket eden bir saksı. Hem de söylene söylene… TTNET Satış Noktası’ndaki Başkan ve Megabitli Safiye’yi takip eden bu Saksı, neden bu kadar mutlu olduklarını anlamaya çalışırken, çok geçmeden saksının Hamdi’den başkası olmadığı anlaşılır. Şener ŞEN, Olgun Şimşek ve Binnur KAYA’lı reklamlar neşeli bir şekilde devam ediyor. İyi seyirler.

322 defa okundu.

Megabitli Safiye Geliyor

08 Ekim 2011 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar


Megabitli Safiye Geliyor

248 defa okundu.

KURUŞ OSMAN’IN DÖNÜŞÜ

03 Mayıs 2011 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

Kuruş Osman bu sefer şaşırtıyor ve cömert oluyor.

 

223 defa okundu.

Şener Şen’in NET6 Paketi Reklam Filmi

06 Şubat 2011 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

Şener Şen ve Olgun Şimşek, Mümkünlü Kasabasında TTNET reklamlarına devam ediyorlar. Firmanın yeni reklam fimli 6GB Lık NET6 paketi tanııtıyor.

 

230 defa okundu.

Şener Şen TTNET reklamlarında oynayacak.

27 Ekim 2010 Yazan  
Kategori Genel, İnternet Haberleri, Yazılar

Cem Yılmaz, “Onunla oynamak büyük bir şeref” dediği usta aktör Şener Şen ile ikinci kez ‘aynı çatı’ altında buluştu. Şen “Av Mevsimi” filmindeki partneri Cem Yılmaz’ın 3 yıldır reklam yüzü olduğu Türk Telekom’un internet servis sağlayıcı şirketi TTNET’in kampanyasında rol alacak. Şen yıllardır pek çok reklam, dizi ve sinema filmi teklifi almasına rağmen seçici davranıyor ve gelen teklifleri kabul etmiyordu. Şen’in sadece bu yıl 8 ünlü şirketten reklam filmi teklifi aldığı ama fiyat bile konuşmadan reddettiği öğrenildi.

Şener Şen, 2.5 milyon TL alacak
Güvenmediği markanın tanıtımını yapmak istemediğini belirten Şen, tercihini Türk Telekom’dan gelen tekliften yana kullandı. Şen TTNET’in reklam filmi için yaklaşık 2.5 milyon TL’ye prensipte anlaştı. Bir yıl boyunca şirketin reklam filmlerinde oynamaya hazırlanan Şen’e eşlik etmesi için de Olgun Şimşek’e teklif götürüldü. Şen’in 10 Aralık’ta gösterime girecek Yavuz Turgul imzalı ‘Av Mevsimi’ndeki rol arkadaşı Cem Yılmaz’ın Türk Telekom ile reklam anlaşması ise 2012 yılının haziran ayında bitecek.
Yılmaz her yıl 2.5 milyon dolar aldığı şirketin reklamlarında yıllarca oynayabileceğini açıklamıştı.

Kaynak: Milliyet

302 defa okundu.