Şener Şen Güvenli İnternet Reklamı

22 Ağustos 2012 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

Şener Şen, meraklı çocuk Volkan’ın sorularına cevap bulmaya çalışıyor..

696 defa okundu.

Şener Şen’in, çocukluğunun arabası.

26 Haziran 2012 Yazan  
Kategori Genel, Yazılar

Ali Şen, jönprömiye ve «star» olmadığı halde, otomobil sahibi olan ilk karakter oyuncusudur.

Yerli filmciler arasında, yüksek ücret alan starların birçoğu otomobillerini ihtiyaçtan çok gösteriş için alırlar. Böylece, prodüktörlerden isteyecekleri ücretleri de arttırmaya bir sebep bulmuş olurlar.

Fakat Ali Şen, ciddi bir aile reisi olduğu için, «hayranlara» karşı bir gösterişe, iyi bir sanatçı olduğu için de prodüktörlere «fazla masraflı bir hayat»ı ispata ihtiyacı yoktur. Tatil günlerinde, eşini, kızını ve oğlu Şener’i yanına alan Ali Şen, kırmızı arabasıyla güzel manzaralı yerlere gider ve oralarda, ailesiyle yiyip, içer.

1956 modeli «Willys» marka arabası iki kapılıdır ve saatte en çok 160 kilometre sürat yapar. 1964 Mart ayında bir Amerikalı’dan 25.000 liraya aldığı arabası 55 beygir gücündedir ve 6 silindirlidir.

34 EE 580 plakalı arabanın en büyük özelliği, gayet sağlam oluşudur. En arızalı dağ yollarına bile bir Jeep gibi tırmanan bu araba, film setlerinde Ali Şen’in makyaj, istirahat ve yemek işlerine yaradığı kadar yerli film kameracılarının da çok sevdikleri bir arabadır. Lüks arabaların tavanlarına kameranın çıkmasına imkan yoktur, ama Ali Şen’in sağlam arabasının üstünde çalışılabilir!

 

http://www.turknostalji.com/haber/artistler-ve-otomobilleri-3-ali-sen-454.html

1.117 defa okundu.

Megabitli Islıkköy’de

18 Mayıs 2012 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

Şener Şen bu sefer Islık köy muhtarı olarak ekranlarda.

Üçüncü film olan Islıkköy filminde ise, arlarında ıslık çalarak anlaşan köylülerin telefonsuz internet talepleri var.

756 defa okundu.

Megabitli Ege’de

10 Mayıs 2012 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

 


Şener Şen bu sefer Ege’li Başkan olarak ekranlarda.

İkinci film olan Ege filminde ise, Ege’nin bitmek tükenmek bilmeyen yemek ikramı ve ısrarı var. Tabii ki başkan da gerçek bir Egeli.

623 defa okundu.

Megabitli Gaziantep’te

10 Mayıs 2012 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

 

Şener Şen bu sefer doğulu başkan olarak ekranlarda.

Güneydoğu filminde yeni başkanlardan Doğulu başkanla, Megabitli de biz izleyiciler gibi ilk kez karşılaşıyor. Yaşadığı şaşkınlık da bundan.

390 defa okundu.

Megabitli Safiye Yollara Çıkıyor

10 Mayıs 2012 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

 

 

TBWA\ISTANBUL’un hazırladığı “TTNET Mümkünlü” reklamları, yeni sezonda yepyeni bölümler ve sürprizlerle devam ediyor. Yeni sezonda da Şener Şen ve Binnur Kaya başrollerde, ancak yeni sezonda Mümkünlü’de değil, Türkiye’nin her yerinde.

Mümkünlü Başkanı Şener Şen, Megabitli’ye yeni bir görev veriyor. Yeni görev çok önemli. Megabitli’nin yeni görevi tüm Türkiye’yi dolaşmak. İnterneti bilmeyen, internetle tanışmamış yerlere gitmek ve interneti anlatmak. Varsa yaşanan sorunların çözülmesine yardımcı olmak. Megabitli görevi alırken biraz üzülüyor, başkanı olmadan oralarda nasıl yapacağını, ne yapacağını düşünüyor ama yeni sezonun en büyük sürprizi de burada karşımıza çıkıyor. Çünkü Megabitli’nin gideceği yerlerde de başkanlar var. Üstelik bu başkanlar bizim Mümkünlü başkanının tıpatıp aynısı. Bir farkla, bu yeni başkanlar Megabitli nereye gidiyorsa oralı.
Ege, Doğu, Karadeniz, Güney, Marmara… Megabitli nereye giderse onu orada bir başkan karşılayacak. O başkanın derdini ve ihtiyacını dinleyecek olan Megabitli görevini tamamladıktan sonra başka bir yere gitmek üzere yola çıkacak.
Usta oyuncu Şener Şen’i birden çok tipleme ile izleme şansı bulacağımız yeni sezon Mümkünlü reklamları, bir teaser ve iki de açılış filmi ile başlıyor.

Teaser filminde Türk filmlerindeki abartılı duygusallığın bir benzeri veda sahnesi var. Mümkünlü başkanı, Megabitli’ye yeni görevini açıklıyor. Duygusallıktan kırılan bu teaser filminin sonunda Megabitli’yi çeşitli araçların üzerinde Türkiye’yi gezerken görüyoruz.

Açılış filmlerinden ilki Güneydoğu’da, ikincisi de Ege’de geçiyor. Güneydoğu filminde yeni başkanlardan Doğulu başkanla, Megabitli de biz izleyiciler gibi ilk kez karşılaşıyor. Yaşadığı şaşkınlık da bundan. İkinci film olan Ege filminde ise, Ege’nin bitmek tükenmek bilmeyen yemek ikramı ve ısrarı var. Tabii ki başkan da gerçek bir Egeli.

Çekimleri Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleşen yeni sezon Mümkünlü reklamlarının yönetmeni Uygar Kutlu, yapım şirketi ise Autonomy.

 

Künye
Reklamveren: TTNET
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
Kreatif Grup Ajans Başkan Yardımcısı: İlkay Gürpınar
Kreatif Direktör: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Zeynep Karakaşoğlu, Erçin Sadıkoğlu, Orkun Önal, Levent Yalgın, Çağrı Saka
Marka Grubu Ajans Başkan Yardımcısı: Burcu Kayımtu
Marka Direktörü: Esra Özkan
Marka Süpervizörü: İpek Türkili
Marka Temsilcisi: Başak Sarıoğlu
Stratejik Planlama Ajans Başkan Yardımcısı:  Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama Direktörü: Tuğyan Çelik
Stratejik Planlama: Nisan Danışman
Ajans Prodüktörü: Zeynep Gencebay
Prodüksiyon şirketi: Autonomy
Yönetmen: Uygar Kutlu
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Müzik: Jingle House
Fotoğrafçı: Emre Doğru
Medya ajansı: People
Kullanılan mecralar: Televizyon, sinema, internet
 

Kaynak: http://www.mediacatonline.com/Home/HaberDetay/?haberid=55285

354 defa okundu.

Ünlü oyuncuları buluşturan bu fotoğraf pek kıymetli!

27 Nisan 2012 Yazan  
Kategori Genel, Yazılar

Usta yönetmen Yavuz Turgul, ünlü oyuncular Şener Şen, Şevket Altuğ, Cem Yılmaz ve Ozan Güven, buluşup felekten bir gecce çaldı. Ortaya da kolay kolay yakalanamayacak bu kare çıktı.

Akşam yemeğinde buluşan Yavuz Turgul, Şener Şen, Şevket Altuğ, Cem Yılmaz ve Ozan Güven, zamanının büyük bir bölümünü Bodrum ve Datça’da geçiren Altuğ’un İstanbul’a gelişini kutluyordu.

Yemek keyifli, sohbet koyuydu. Konuşulan konuların başında, Cem Yılmaz’ın evliliği ve doğacak oğlu Kemal geliyordu. Masadakiler, aynı zamanda komedyenin 23 Nisan’daki doğum gününü gecikmeli de olsa kutladı.

Gecenin sonundaysa bu kare ve Cem Yılmaz’ın fotoğrafı çeken muhabire söyledikleri kaldı “Ustalar böyle istedi, sana kısmetmiş.”

649 defa okundu.

Şener Şen Yeteneğe Destek

25 Nisan 2012 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

“Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek”  projesi TTNET tarafından Türkiye’de yaratıcı ekonominin tanıtılması ve bu yeni ekonominin sahibi genç yeteneklerin desteklenmesi amacı ile gerçekleştirilen bir sosyal sorumluluk projesidir.

 

366 defa okundu.

Şener Şen & Ceza TTNET’teki Bu Hıza Alış Türkiye

02 Ocak 2012 Yazan  
Kategori Genel, Reklamlar, Yazılar

 

 

TBWA\ISTANBUL’un hazırladığı ‘TTNET Mümkünlü’ reklam kampanyası devam ediyor.

Filmde Şener Şen’e, Olgun Şimşek ve Binnur Kaya ile birlikte rapçi Ceza da eşlik ediyor.

Film klasik bir düello sahnesi ile başlıyor. Mümkünlü sokaklarında Ceza’yı ve karşısında onu bekleyen Başkan, Hamdi ve Megabitli Safiye’yi görüyoruz. Hamdi’nin, elindeki müzik setini çalıştırması ile müzik, müzikle birlikte de Başkan şapkasını ters takarak rap söylemeye başlıyor.

Başkan, Ceza, Hamdi ve Megabitli’nin rap söyleyerek atışmalarını izliyoruz. Hamdi ve Megabitli komik duruma düşerken, Başkan şaşırtıcı performansı ile Ceza’ya rakip oluyor.

Film için, Ceza ile birlikte çalışılarak hazırlanan rap şarkısının sözleri TBWA\ISTANBUL tarafından yazıldı. Müzik Ömer Ahunbay’a ait.

Adapazarı’nın Taraklı kasabasında çekilen filmin yönetmeni Bahadır Karataş, yapım şirketi ise Filmpark.

 

Kaynak: http://www.mediacatonline.com/Home/HaberDetay/?haberid=53974

 

433 defa okundu.

Bakanlığın onur ödülü Şener Şen’e

08 Aralık 2011 Yazan  
Kategori Genel, Yazılar

 Kültür Bakanlığı ve Avrupa Birliği Bakanlığı’nın katkılarıyla, TÜRSAK Vakfı tarafından 16-22 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek ‘Uluslararası Randevu İstanbul Film Festivali’nin onur ödülleri açıklandı.

Açılış töreninin 14 Aralık’ta yapılacağı festivalde Kültür Bakanlığı’nın verdiği ‘Kültür Sanat Ödülü’ sinemanın usta ismi Şener Şen’e takdim edilecek. Festivalin onur ödülleri ise Ara Güler, Atilla Dorsay, Muzaffer Hiçdurmaz ile Çağan Irmak’a verilecek.

 

Kaynak: http://www.stargazete.com/magazin/bakanligin-onur-odulu-sener-sen-e-haber-403970.htm

354 defa okundu.

Sonraki Yazılar »