TTNET Çalı Reklamı

02 Aralık 2011 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

Şener Şen’le Olgun Şimşek ve Binnur Kaya’nın başrolleri paylaştığı yeni Mümkünlü reklamında, Mümkünlü sokaklarında dolaşan eden bir saksı görülüyor. Saksı, yerinde durmayan, sürekli hareket eden bir saksı. Hem de söylene söylene… TTNET Satış Noktası’ndaki Başkan ve Megabitli Safiye’yi takip eden bu Saksı, neden bu kadar mutlu olduklarını anlamaya çalışırken, çok geçmeden saksının Hamdi’den başkası olmadığı anlaşılır. Şener ŞEN, Olgun Şimşek ve Binnur KAYA’lı reklamlar neşeli bir şekilde devam ediyor. İyi seyirler.

322 defa okundu.

Megabitli Safiye Geliyor

08 Ekim 2011 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar


Megabitli Safiye Geliyor

248 defa okundu.

KURUŞ OSMAN’IN DÖNÜŞÜ

03 Mayıs 2011 Yazan  
Kategori Reklamlar, Yazılar

Kuruş Osman bu sefer şaşırtıyor ve cömert oluyor.

 

223 defa okundu.

Şener Şen’in reklam çekimleri neşeli geçiyor.

01 Kasım 2010 Yazan  
Kategori Genel, İnternet Haberleri, Yazılar

Sakarya’nın Taraklı İlçesi’nde Olgun Şimşek ile TTNET ile reklam filmi çeken Türk Sinemasının ünlü oyuncularından Şener Şen’in çekimler sırasında oldukça neşeli olması dikkatlerden kaçmazken rol arkadaşı Olgun Şimşek’in samimi sohbetleri sonrasında kendisini izleyen çekim ekibindeki arkadaşlarına dilini çıkartması kameralara yansıdı.

OLGUN ŞİMŞEK VE ŞENER ŞEN’İN BALKON SOHBETİ
Taraklı İlçesi’nde cuma günü başlayan TTNET reklam filminde Şener Sen Belediye Başkanı rolünü canlandırıyor. İlçede çeşitli mekanlarda süren çekimler ardından Çakırlar Konağı’nda yapılan çekimler ardından balkona çıkan Şener Şen, rol arkadaşı Olgun Şimşek ile balkonda bir süre sohbet etti. Sohbet sırasında eliyle para işareti yapan Şen daha sonra Olgun Şimşek’in kulağına eğilip bir şeyler söyledi.

DİLİNİ ÇIKARDI
Yener’in sözleri üzerine saşıran Şimşek’in yüz ifadesi çekimleri izleyen gazetecilerin kameralarına yansıdı. Şen balkondayken kendisini izleyen çekim ekibine balkondan dilini çıkartması dikkatlerden kaçmadı. Reklam filminin çekimlerinin 4 gün daha süreceği belirtilirken reklam filminin çekiminde Taraklı İlçesi ve çevre ilçelerden gelen figürasyon olarak rol alanlar 30- 75 lira arasında değişen ücret ödeniyor.

244 defa okundu.

Şener Şen TTNET reklamlarında oynayacak.

27 Ekim 2010 Yazan  
Kategori Genel, İnternet Haberleri, Yazılar

Cem Yılmaz, “Onunla oynamak büyük bir şeref” dediği usta aktör Şener Şen ile ikinci kez ‘aynı çatı’ altında buluştu. Şen “Av Mevsimi” filmindeki partneri Cem Yılmaz’ın 3 yıldır reklam yüzü olduğu Türk Telekom’un internet servis sağlayıcı şirketi TTNET’in kampanyasında rol alacak. Şen yıllardır pek çok reklam, dizi ve sinema filmi teklifi almasına rağmen seçici davranıyor ve gelen teklifleri kabul etmiyordu. Şen’in sadece bu yıl 8 ünlü şirketten reklam filmi teklifi aldığı ama fiyat bile konuşmadan reddettiği öğrenildi.

Şener Şen, 2.5 milyon TL alacak
Güvenmediği markanın tanıtımını yapmak istemediğini belirten Şen, tercihini Türk Telekom’dan gelen tekliften yana kullandı. Şen TTNET’in reklam filmi için yaklaşık 2.5 milyon TL’ye prensipte anlaştı. Bir yıl boyunca şirketin reklam filmlerinde oynamaya hazırlanan Şen’e eşlik etmesi için de Olgun Şimşek’e teklif götürüldü. Şen’in 10 Aralık’ta gösterime girecek Yavuz Turgul imzalı ‘Av Mevsimi’ndeki rol arkadaşı Cem Yılmaz’ın Türk Telekom ile reklam anlaşması ise 2012 yılının haziran ayında bitecek.
Yılmaz her yıl 2.5 milyon dolar aldığı şirketin reklamlarında yıllarca oynayabileceğini açıklamıştı.

Kaynak: Milliyet

302 defa okundu.